Atla
motobike_2019_header_1526x232_2_logosuz
Motobike Istanbul Yeni konsepti ile çok yakında! 2020 Fuarı

Fuardaki başarınızı en üst düzeye taşıyın

Fuar katılımınızı başarıya ulaştırmak, bir stand alanı oluşturmak ve ürünlerinizi sunmaktan fazlasını gerektirir - aynı zamanda doğru servis kombinasyonuna da ihtiyacınız vardır. Bu nedenle, uzmanlığımızı size sunabilmekten mutluluk duyuyoruz, böylece ticaret fuarı hazırlıklarınızı ve sunumunuzu daha da optimize edebilirsiniz.

Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

advertising apportunities

Katılımcılar standlarında yapacakları ürün tanıtımlarının yanı sıra fuar alanının çeşitli yerlerinde ekstra tanıtım olanaklarından yararlanabilir, çeşitli etkinlikler düzenleyebilirler.    

 • Organizasyon koordinasyonu
  Lütfen, standınızda basın toplantısı veya başka bir etkinlik organize etmek  istiyorsanız bize haber veriniz. Sizin için zaman koordinasyonunu yapmaktan, ve ilaveten gazetecilere, fuar sırasında gerçekleştirilecek tüm organizasyonların bir listesini sunmaktan memnuniyet duyarız. Önemli Not: Lütfen, kendi basına açık organizasyonunuzun planlaması, organizasyonu ve gerçekleştirilmesinden yalnızca ve yalnızca kendinizin sorumlu olduğunu unutmayınız.  
 • Odalar
  Basın toplantınız için size oda tahsis etmekten memnuniyet duyarız.
 • Basın teşhirleri
  Kurumsal ya da ürünlerinizle ilgili bilgilerinizi sunmanız amacıyla, ücretsiz olarak basın teşhir alanları sunmaktayız.
 • Yeni ürünler ve basın turu
  Talep edildiği takdirde, basına tarafımızdan yeni ürünler konusunda bilgi verilmekte ve fuar açılışından önceki gün, günlük gazetelerin fotoğrafçıları ve muhabirleri için bir tur organize edilmektedir.  
 • Fuar alanında reklam
  Talep üzerine, iç ve dış mekan reklam panelleri, ilan panoları ve benzer reklam olanakları temin edilmektedir.

 

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş bulunmaktasınız. Daha fazla bilgi edinmek için Gizlilik Politikası’nı okuyabilirsiniz.