Atla

Messe Frankfurt Kopyalamaya Karşı

corp-stage-mfac-1900x1069

Marka ve ürün korsanlığına karşı koruma
Messe Frankfurt, 2006 yılında dünya çapında marka ve ürün korsanlığına karşı bir girişimde bulunan ilk fuar organizatörü oldu: "Messe Frankfurt Kopyalamaya Karşı".

Bu girişim, katılımcı firmalar ve ziyaretçilerin fikri mülkiyet haklarının tescili ve teyidi konusunda eksiksiz bilgilendirilmesini sağlamayı amaçlıyor.  
"Messe Frankfurt Kopyalamaya Karşı" girişiminin başarısı muazzam oldu: Söz konusu inisiyatif başlatıldıktan bu yana 22.000'in üzerinde katılımcı firma, sunulan bilgilerden faydalandı. Gümrüklerde el konulan ürün sayısı kayda değer ölçüde, fuar başına yüzde 95'e kadar kopyalama azaldı.  
Messe Frankfurt, acil durumlarda yasal destek verirken, fuar alanında bulunan acil hukuki hizmet masasıyla katılımcı firmalara da fuar sırasında ücretsiz olarak ön danışmanlık hizmeti sunmaktadır.  

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş bulunmaktasınız. Daha fazla bilgi edinmek için Gizlilik Politikası’nı okuyabilirsiniz.