Atla

Media Package Manager (MPM)

Medya Paket Yöneticisi (MPM), web, uygulama ve baskıdaki kurumsal varlığınızın pazarlama merkezidir. Şirket profilinizi yılın 365 günü, günün her saati kendiniz koruyun. Katılımcı olarak yıl boyunca fuarda bulunmanın avantajlarından yararlanın.

Medya Paket Yöneticisi ticari fuar pazarlamanız için pratik çevrimiçi araçtır: size kendi şirket profilinizi oluşturmanın kolay bir yolunu sunar ve daha sonra bunu Messe Frankfurt'un tanınmış medya kanalları aracılığıyla yayınlar. Bunlar, basılı katalogdan web üzerindeki Katılımcı ve Ürün arama işlevlerine kadar uzanır. Pazarlama varlığınızı daha da optimize etmek için sezgisel, hızlı ve şeffaf bir süreç olan MPM'nin kendisini kullanarak dikkat çekici eklentiler için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu şekilde yalnızca mevcut müşterilerinizin dikkatini çekmekle kalmaz, aynı zamanda potansiyel yeni müşterilerin de ilgisini uyandırırsınız.

MPM, verilerinizi otomatik olarak kayıtlı olduğunuz etkinliğin medya kanallarına iletir.

Medya Paketi Yöneticisi ile yapabilecekleriniz:

  • Şirket profilinizi kendiniz yönetin
  • Çekici pazarlama eklentileri sipariş edin
  • İçeriğinizi fuarın medya kanallarında önizleyin
  • Yıl boyunca görünürlüğünüzü sürdürün

Etkinlik medyasındaki şirket profiliniz

Katalog girişiniz için veri girmek veya görselleri ve metinleri çevrimiçi profilinize yüklemek mi istiyorsunuz? O halde doğru aracı seçtiniz. Medya Paket Yöneticisi ile, basılı katalogdan sergi alanlarının interaktif haritasına, web tabanlı Katılımcı ve Ürün arama motoruna kadar Messe Frankfurt'un tüm medya kanallarında yayınlanacak şirket profilinizi oluşturmak artık çok kolay.

Video: MPM hakkında bilmeniz gerekenler

Video: Everything you need to know about MPM

Medya Paketi Yöneticisi sistemine giriş

MPM'de oturum açın ve müşterilerinizin fuar öncesinde ve sırasında, ve tabii ki fuar sonrasında da sizin hakkınızda önemli olan her şeyi bilmesini sağlayın, çünkü fuar ziyaretçileri Katılımcı ve Ürün arama araçlarını tüm yıl boyunca son derece yararlı bulmaktadır.

Lütfen unutmayın: Başlangıçta yalnızca etkinliğe kaydolurken asıl iletişim kişiniz olarak belirttiğiniz kişi Medya Paketi Yöneticisi'nde oturum açabilir. MPM'de bu kişinin daha sonra başka bir kişiyi yetkilendirme seçeneği vardır.

Karşıdan yüklemeler

Destek

Medya Paket Yöneticisi hakkında sorularınız mı var? Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bize ulaşın:

Telefon: +90 216 384 50 50
mpm@turkey.messefrankfurt.com