Atla
1280x720_web

Motobike Istanbul

Türkiye'nin Lider Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı

Şubat 2020'de tüm dünyadan 108,485 ziyaretçi 285 katılımcı Motobike Istanbul'da bir araya geldi. Her yıl MOTED ve MOTODER'in destekleriyle gerçekleşen Türkiye'nin lider Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı Motobike Istanbul, 24 Şubat 2022 tarihinde kapılarını yeniden açarak sektördeki en son yeniliklerin yanı sıra "Motobike Academy" kapsamında gerçekleşen seminer ve sunumlar ile ziyaretçilerine renkli ve heyecan dolu bir içerik sunacak.

Motobike Istanbul - Olmanız Gereken Yerdesiniz!

Motobike Istanbul - Olmanız Gereken Yerdesiniz!
  • Sektörün Buluşma Noktası: Motobike Istanbul, Türkiye'nin motosiklet, bisiklet ve aksesuarları alanındaki tek ve lider fuarı olarak katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlıyor.
  • Sektörün Kalbinin Attığı Yer: Motobike Istanbul fuarına katılan firmalar, sadece Türkiye pazarına değil, Türkiye üzerinden Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Asya ülkelerine de kolay erşebilmektedir. Siz de bu uluslararası rekabette yerinizi güçlendirebilirsiniz.
  • Sezon Açılışı: Yeni ürünlerin lansmanları Motobike Istanbul'da gerçekleşiyor.
  • İletişim Olanaklarının Avantajı: Marka bilinirliğinizi oluşturmanız ve arttırmanız için medya aracılığıyla iletişim olanaklarından faydalanabilirsiniz.
  • Motobike Academy: Motosiklet ve bisiklet dünyasına dair trendleri ve yenilikleri içeren Motobike Academy ile sektörün önemli isimlerinin konferanslarına katılabilirsiniz.

DSC00293
Insight

Motobike Istanbul 2020

285 katılımcı firma, dünyanın farklı noktalarından gelen 108.485 ziyaretçi ile buluştu.

Katılımcı, Ziyaretçi ve Basın Mensupları için Bilgi Merkezi

11.jpg

Katılımcı olmak mı istiyorsunuz?

Motobike Istanbul'a katılımınız hakkında önemli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

1

Fuarı ziyaret etmek mi istiyorsunuz?

Fuar ziyaretinizin hazırlığı için faydalı ve önemli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Photo 11

Basın mensubu musunuz?

Basın bültenleri, fuar görselleri, fuarın kısa bilgileri ve istatistiklere buradan ulaşabilirsiniz.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş bulunmaktasınız. Daha fazla bilgi edinmek için Gizlilik Politikası’nı okuyabilirsiniz.