Atla
DSC_6166

Motobike Istanbul 2022'de Temalar ve Etkinlikler

Motobike Istanbul 2022, interaktif oturumlarından, sunumlara, şovlardan yarışmalara kadar tüm katılımcı ve ziyaretçiler için birçok özel etkinlik sunuyor.

Garanti BBVA Motobike Academy

Motobike Academy

Tüm motosiklet ve bisiklet severlerin 4 gün boyunca katılım gösterebilecekleri interaktif sunumlar ve söyleşilerden oluşan “Garanti BBVA Motobike Academy” seminer programında Sadun Şanal, Serkan Çapur, Taner Çağlar ve Ahmet Pınar’ın katılımıyla “Ekip Akademi ile Motosiklet Eğitimi”, Yiğit Top’un sunumuyla “Valentino Rossi’nin Hayatı”, TMP Ödül Töreni, Zafer Fatih Özsoy’dan “Route 66” ve Onur Çakı’dan “Nekipedia” gibi ilgi çekici ve keyifli içerikler yer alıyor.

Academy-01
Academy-02
Academy-03
Academy-04

Gösteri Alanı

Automechanika Academy Publikum

Motobike Istanbul’un bu yıl Şubat ayı yerine Nisan’da düzenlenmesi açıkhava gösteri alanının da daha aktif kullanılacağına işaret ediyor. Motosiklet şovlarının ünlü isimleri Birkan Polat, Fatih Demircan ve Rafal Pasierbek, fuar süresince gösteri alanındaki performanslarıyla izleyicileri büyülemeye hazırlanıyor. Ayrıca, tüm ziyaretçilerin katılım gösterebilecekleri sürpriz etkinlikler, oyunlar ve DJ performansları da 4 gün boyunca motosiklet ve bisiklet tutkunlarına keyifli bir deneyim yaşatacak.

Show-01
Show-02
Show-03
Show-04