Atla
Etkinlikler
Motobike Istanbul Yeni konsepti ile çok yakında! 2020 Fuarı

Motobike Istanbul Etkinlikler

Motobike Istanbul, eğitim oturumlarından, sunumlara ve yarışmalara kadar birçok etkinlik sunmaktadır.

Motobike Academy

Motobike Academy

Sektör liderlerinin buluşma noktası

Motobike Academy adı altında düzenlenen, motosiklet ve bisiklet dünyasının önemli isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı seminer programları ziyaretçiler ve katılımcılar için farklı deneyimler sunuyor. Fuar süresince Istanbul Fuar Merkezi Efes Salonu'nda gerçekleştirilen Motobike Academy'de dinleyiciler deneyimli konuşmacılardan motosiklet ve bisiklet ile ilgili birbirinden farklı konularda faydalı bilgiler edinebiliyor.  Ziyaretçiler ve katılımcılar seminerlere ücretsiz olarak katılım gösterebiliyorlar.

Gösteri Alanı

Automechanika Academy Publikum

Motobike Istanbul 2019 süresince ziyaretçiler KTM sponsorluğunda gerçekleşen gösterilerde unutulmaz anlar yaşadı.

Custom Alanı

Automechanika Academy Publikum

Kişiye özel tasarımlarla, kendi duruş ve tarzınızı yansıtan custom motosiklet ve bisikletlerin sergilendiği Motobike Istanbul Custom alanı 2020 yılında 4. kez gerçekleşecek. Kendi tarzını motoruna taşıyan, fikirleri ve çizgileriyle bisikletine hayat verenlerin artık bir yaşam tarzı olarak benimsendiği kişselleştirilmiş motosiklet ve bisikletler birbirinden farklı modellerle Motobike Istanbul Custom alanında ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş bulunmaktasınız. Daha fazla bilgi edinmek için Gizlilik Politikası’nı okuyabilirsiniz.