Atla
DSC_6166

Motobike Istanbul'da Etkinlikler

Motobike Istanbul, eğitim oturumlarından, sunumlara ve yarışmalara kadar tüm katılımcı ve ziyaretçiler için birçok özel etkinlik sunmaktadır.

Motobike Academy

Motobike Academy

Motobike Academy adı altında düzenlenen, motosiklet ve bisiklet dünyasının önemli isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı seminer programları ziyaretçiler ve katılımcılar için farklı deneyimler sunuyor. Fuar süresince Istanbul Fuar Merkezi Efes Salonu'nda gerçekleştirilen Motobike Academy'de dinleyiciler deneyimli konuşmacılardan motosiklet ve bisiklet ile ilgili birbirinden farklı konularda faydalı bilgiler edinebiliyor.  Ziyaretçiler ve katılımcılar seminerlere ücretsiz olarak katılım gösterebiliyorlar.

Gösteri Alanı

Automechanika Academy Publikum

Motobike Istanbul 2020 süresince ziyaretçiler KTM sponsorluğunda gerçekleşen gösterilerde unutulmaz anlar yaşadı.

Gösteri alanında düzenlenen tüm aktiviteler ziyaretçilere verilen etkinlik programı ve fuar alanında yapılan anonslarla duyuruluyor. Karşılıklı 2 cephede toplam 5.000 kişilik izleyici kapasitesine sahip bu alanda sponsor markalar da etkili bir sunum imkanı buluyor.

Custom Alanı

Automechanika Academy Publikum

Kişiye özel tasarımlarla, kendi duruş ve tarzınızı yansıtan custom motosiklet ve bisikletlerin sergilendiği Motobike Istanbul custom alanı 2020 yılında 4. kez düzenlendi. Kendi tarzını motoruna taşıyan, fikirleri ve çizgileriyle bisikletine hayat verenlerin artık bir yaşam tarzı olarak benimsendiği kişselleştirilmiş motosiklet ve bisikletler birbirinden farklı modellerle Motobike Istanbul custom alanında ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.