Atla
Motobike  Keyvisual
Motobike Istanbul Yeni konsepti ile çok yakında! 2020 Fuarı

Fuar Alanı

Motobike Istanbul, Yeşilköy'de İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecektir. 

Fuar alanı uluslararası ziyaretçilere fuar oteli, konferans salonları, gazete bayileri ve ibadet alanlarının yanı sıra restoran ve kafeterya için çeşitli seçenekler sunuyor.

Ulaşım

IFM

Aşağıdaki yolları kullanabilirsiniz:

  • Metro: Aksaray- Havalimanı metro hattı İstanbul Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi kompleksi içinden geçmektedir. Zeytinburnu ya da Şirinevler metrobüs duraklarından Havalimanı metro hattına aktarma yapılabilmektedir.
  • Metrobüs: Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar'dan fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobus ile sağlanmaktadır. 34 A metrobüs hattını kullanarak Şirinevler durağından Havalimanı metrosuna aktarma yapıp Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inilebilir ve fuar alanına ulaşabilirsiniz.
  • Otobüs: Taksim-Atatürk Hava Limanı arasında yolcu taşıyan İETT’nin 96T hat numaralı otobüsleri, Taksim’den hareketle Şişhane, Unkapanı, Aksaray, Yenikapı, Zeytinburnu ile Bakırköy sahil yolunu takip ederek Ataköy ve İstanbul Fuar Merkezi’nden sonra havalimanına ulaşmaktadır.
  • Taksi: Havalimanı geliş kapısında taksi durakları mevcuttur. Geliş Salonu’nda para değişimi yapabilir ve ATM’leri kullanabilirsiniz. Taksi şoförüne otel adı ve adresini göstermeniz yeterlidir. Havalimanı ile fuar alanı  arası yaklaşık 15 Türk Lirası (5 Euro) tutmaktadır.
  • Deniz Otobüsü: Kadıköy ve Bostancı'dan Fuar Alanına Ulaşım; Kadıköy ve Bostancı'dan Bakırköy'e giden İDO Deniz Otobüsünü kullanabilirsiniz.
  • Özel Araç: 3 alternatif arterden karayolu ile fuar alanına ulaşabilirsiniz: E5, TEM, Sahil Yolu

 

Adres:

İstanbul Fuar Merkezi, 34149 Yeşilköy, İstanbul, Türkiye

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş bulunmaktasınız. Daha fazla bilgi edinmek için Gizlilik Politikası’nı okuyabilirsiniz.