Atla
Tüm Basın Bültenleri

İki teker tutkunlarının buluşma noktası: Motobike Istanbul 2024 için geri sayım başladı

8 Mar 2024

Türkiye ve çevre ülkelerin en büyük motosiklet ve bisiklet etkinliği olan Motobike Istanbul, 2024 fuarıyla birçok yeniliğe imza atmaya hazırlanıyor. İstanbul Fuar Merkezi’nde yeni salonlarda tüm iki teker tutkunlarına yepyeni bir deneyim sunacak Motobike Istanbul, misafirlerine daha geniş, güvenli ve daha konforlu bir ziyaret imkanı sunarken, pazara yeni giriş yapan ve ziyaretçiler tarafından heyecanla beklenen birçok markaya ev sahipliği yapacak.

Motosiklet ve bisiklet sevenler tarafından heyecanla beklenen Motobike Istanbul 2024 fuarı, önceki yıllardaki gibi yine motosiklet ve bisiklet dünyasının popüler isimlerini bir araya getirecek. Sosyal medya fenomenleri, motorsporlarının deneyimli isimleri ve motosiklet tutkunu ünlü isimler, Motobike Academy programı kapsamındaki söyleşilerle Motobike Istanbul 2024 fuarına renk katacak. 20 Mart 2024 Çarşamba günü saat 14:00’te genel ziyarete açılacak Motobike Istanbul, 23 Mart 2024 Cumartesi akşamı saat 19:00’da sona erecek. İstanbul Fuar Merkezi’nin güncellenen operasyon yönetmeliği gereğince, fuar bu yıl Pazar günü düzenlenmeyecek.

Metro istasyonuna yakınlığı ve geniş bir otopark alanına sahip olması ile birlikte, Motobike Istanbul fuarının yapılacağı İstanbul Fuar Merkezi’nin renove edilen 5, 6, 7 ve 8 numaralı salonları, tüm misafirlere çok daha güvenli ve konforlu bir fuar deneyimi yaşatacak. Çoklu giriş kapıları, ortak kullanım alanları, tuvaletler, vestiyer, restoran ve kafeterya seçenekleriyle beraber, katılımcıların sergi alanı da yaklaşık 2,5 kat büyüyecek. Bu sayede motosiklet ve bisiklet tutkunları, Motobike Istanbul’da daha önce hiç görmediği kadar markayı ve ürünü yakından inceleme fırsatı bulacak. Fuarda hangi markaların yer alacağına dair yanıtlar ise Motobike Istanbul resmi internet sitesindeki katılımcı listesinde yer alıyor. Yoğun talep nedeniyle kayıtları hala devam eden fuarın katılımcı listesi sürekli olarak güncelleniyor.

Ana sponsor MOTUL, Motobike Academy sponsoru Akbank oldu

Önceki yıllarda olduğu gibi Motobike Istanbul 2024 fuarının ana sponsoru yine MOTUL olacak. Fuayede yer alacak MOTUL standında ziyaretçiler, lisanslı ürünlerin satışa sunulacağı "MOTUL Shop" mağazasından alışveriş yapabilecek, 5. Salonda yer alan MOTUL standında ise motosiklet bakımını deneyimleyebilecekleri bir özel alan, motosiklet yağları ve bakım ürünleri ve eğlenceli oyunlar bulabilecekler. Her iki stantta da ziyaretçiler için interaktif alanlar oluşturmaya hazırlanan MOTUL ekibi, Tour de France ve UCI Dağ Bisikleti Dünya Serisi‘nin resmi ürünleri olan yeni serisi bisiklet bakım ürünlerinin tanıtımını yapacak.

İki teker tutkunlarının yakından takip ettiği popüler isimlerin konuşmacı olarak katılım gösterdiği Motobike Academy programı, Motobike Istanbul 2024 fuarında Akbank’ın katkılarıyla hazırlanıyor. Sürüş deneyimleri, yol maceraları, bakım önerileri, sorular, cevaplar ve yorumlarla tüm ziyaretçiler için çok renkli bir söyleşi programı, Motobike Academy’de Akbank katkılarıyla ziyaretçilerin katılımını bekliyor.

Biletler satışa çıktı!

Yeni konseptiyle tüm motosiklet ve bisiklet tutkunları tarafından heyecanla beklenen Motobike Istanbul 2024 fuarının ziyaretçi biletleri Biletix üzerinden satışa sunuldu. 200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Motobike Istanbul’un bilet fiyatları, fuarın ziyarete açık olduğu günlere göre değişkenlik gösteriyor.

Fuarda yer alacak katılımcı markalar, ürünleri, salon ve stant bilgileri, iletişim bilgileri gibi tüm detaylar Motobike Istanbul resmi internet sitesinde yer alırken, sürekli olarak güncellenmeye devam ediyor. 2024 fuarında ziyaretçileri bekleyen bir diğer yenilik de, fuarın katılımcı listesine ek olarak, fuar boyunca devam edecek etkinlik ve aktivite programları da içeren Motobike Istanbul resmi mobil uygulaması olacak. Ziyaretçiler, mobil uygulamayı kullanarak aradığı marka ve ürünlerine çok daha kolay erişebilecekler.

Motobike Istanbul 2024’ü ziyaret ederek mobilite dünyasındaki en yeni trendleri, teknolojileri ve modelleri keşfetme fırsatını kaçırmayın! Unutulmaz bir fuar deneyimi için biletlerinizi şimdiden satın alın!

 

Messe Frankfurt hakkında:

Messe Frankfurt Group, kendi sergi alanlarına sahip dünyanın önde gelen ticaret fuarı, kongre ve etkinlik organizatörlerinden biridir. Frankfurt am Main'deki genel merkezinde ve 28 yan kuruluşunda yaklaşık 2.200* kişilik bir iş gücü ile dünya çapında etkinlikler düzenlemektedir. 2022 mali yılındaki grup satışları yaklaşık 454 milyon Euro tutarındaydı. Fuarlar & Etkinlikler, Lokasyonlar ve Hizmetler iş alanlarımız çerçevesinde müşterilerimizin ticari çıkarlarına verimli bir şekilde hizmet ediyoruz. Messe Frankfurt'un en güçlü yönlerinden biri, dünyanın tüm bölgelerinde yaklaşık 180 ülkeyi kapsayan güçlü ve birbirine sıkı sıkıya bağlı küresel satış ağıdır. Kapsamlı hizmet yelpazemiz - hem yerinde hem de çevrimiçi - dünya çapındaki müşterilerin etkinliklerini planlarken, organize ederken ve yürütürken sürekli olarak yüksek kalite ve esnekliğin keyfini çıkarmasını sağlar. Yeni iş modelleri geliştirmek için dijital uzmanlığımızı kullanıyoruz. Geniş hizmet yelpazesi, sergi alanlarının kiralanması, fuar inşaatı ve pazarlaması, personel ve yemek hizmetlerini içermektedir.

Sürdürülebilirlik, kurumsal stratejimizin temel direklerinden biridir. Burada ekolojik ve ekonomik çıkarlar, sosyal sorumluluk ve çeşitlilik arasında sağlıklı bir denge kuruyoruz.

Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin: www.messefrankfurt.com/sustainability

Merkezi Frankfurt am Main'de bulunan şirketin mülkiyeti Frankfurt Belediyesi'ne (yüzde 60) ve Hessen Eyaleti'ne (yüzde 40) aittir.

Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin: www.messefrankfurt.com

Bu basın bültenini cihazınıza indirebilirsiniz: