Hızlı giriş

22-25.02.2018, İstanbul

Motobike Istanbul'a hoş geldiniz

Türkiye'nin Lider Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı

Motobike Istanbul 22-25 Şubat 2018'de gerçekleşecek!

Şubat 2017'de toplam 265 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 103,371 ziyaretçi ile buluştuğu Motobike Istanbul bu yıl her zamankinden çok daha renkli ve heyecanlı geçti. 

Motobike Istanbul bu yıl motosiklet ve bisiklet dünyasının yakından takip ettiği büyük isimleri ağırladı. Motosiklet ve bisiklet tutkunlarının yakından tanıdığı isimlerin muhteşem şovlarıyla fuara gelenler adeta büyülendi. Fuara gelen ziyaretçiler, sektördeki yenilikler ve görsel etkinliklerin yanı sıra bu sene ilk kez Fashion Talk, Travel Talk ve Tech Talk programları adı altında Motobike Academy seminer ve sunumlarına ücretsiz olarak katılma şansı yakaladı.

MARKALAR

file
file
file
file
file
file

ÜLKELER

file

Lufthansa Gruptan Motobike Istanbul'a Özel Avantajlı Seyahat Teklifleri

file

Özel Koşullarla İndimli Uçuşlardan Faydalanın

Messe Frankfurt iş birliğiyle, Deutsche Lufthansa ve partner havayolları Motobike Istanbul ziyaretçilerine ve katılımcılarına özel %10 indirimli uçak bileti sunmaktadır.

 

NOT: Açılır pencerelerin etkinleştirilmesi gerekir; aksi takdirde rezervasyon platformu penceresi açılmaz.

Bu promosyon ücretleri, IATA / ARC seyahat acenteniz de mevcuttur.

Seyahat acenteleri, lufthansa .mobility @dlh .de adresine e-posta göndererek erişim kodunu referans olarak sunan bilet talimatlarını alabilir.

Messe Frankfurt and Lufthansa Grup Motobike Istanbul'a yapacağınız yolculukta keyifli uçuşlar diler.

Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Sorularınız için Lufthansa hizmet ekibi size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. +49 (69) 86 799 699 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Lufthansa Grup bu teklifte değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarafımızca doğru bilgi aktarımı sağlanmaya çalışılmaktadır. Ancak, herhangi bir yanlış veya eksiklikte sorumluluk tarafımıza ait değildir. Uçak biletleri, Motobike İstanbul'a giriş bileti olarak geçerli değildir.